CZERWIEC miesiącem DZIECI w górach - nocleg dzieci GRATIS

rodzinny czas beztroski

1-4 cze

Obowiązuje

250 zł

Cena od

Spędź aktywny czas całą rodziną w górach! 👨‍👩‍👧‍👦
Zaplanuj już dziś wspaniałą wycieczkę w Karkonosze dla swojej rodziny i skorzystaj z promocji bezpłatnego pobytu w Rezydencji AQUA💧 dla dzieci🌾.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo apartamenty: rodzinny oraz rodzinny z sauną odpowiednie dla rodzin: 2+1👨‍👩‍👧 i 2+2 👨‍👩‍👧‍👦. Maksymalna liczba dzieci na bezpłatnej dostawce to 2️⃣🎈🎈.

▶️promocja dotyczy ofert na pobyt bez śniadania oraz oferty bezzwrotnej w terminie ❗1-23.06.2023❗
▶️chcąc skorzystać z promocji prosimy o kontakt z recepcją👇:

📧 recepcja@rezydencjaaqua.pl
☎️ +48 75 619-96-19

OKOLICZNE ATRAKCJE DLA CAŁEJ RODZINY:

W poszukiwaniu Ducha Gór

Szklarska Poręba jest miastem, w którym od wieków króluje Duch Gór. Ta legendarna postać, pan karkonoskiej fauny i flory, nazywany także Karkonoszem, Liczyrzepą czy Rzepiórem, jest bohaterem niezliczonych opowieści związanych z tym regionem Polski.

Dla jego upamiętnienia w mieście i jego okolicach zorganizowany został Magiczny Szlak Ducha Gór, którym możecie ruszyć całą rodziną, odkrywając jego ślady. Jednym z punktów, które odwiedzicie z dziećmi na Magicznym Szlaku Ducha Gór jest Leśna Huta. Szklarska Poręba, gdzie w okolicach znajdowały się bogate złoża kwarcu, a pobliskie lasy dostarczały paliwa drewnianego, już od połowy XIV wieku związana była ze szklarstwem.

Jeśli Wasze dzieci mają ochotę na kolejne wyprawy w poszukiwaniu skarbów, mogą również odwiedzić Żelazny Tygiel – osadę tajemniczych Walonów zamieszkujących niegdyś Karkonosze. 

Przemierzając Szlak Ducha Gór, nie zapomnijcie o wizycie na Chybotku, który fascynuje turystów odwiedzających Szklarską Porębę już od XIX wieku. Ta grupa granitowych skał położona nieopodal Złotego Widoku – tarasu widokowego, z którego rozciąga się przepiękny widok na Karkonosze – nazywana była również ze względu na swój kształt Misą Cukru.

Park Dinozaurów w Szklarskiej Porębie

Jeśli macie w domu małego przyszłego paleontologa, wielbiciela „Dino Pociągu” czy innych filmów i seriali popularyzujących prehistoryczne stwory, to oczywiście przy okazji pobytu w Szklarskiej Porębie nie ominie Was wizyta w Parku Dinozaurów zlokalizowanym w Karkonoskim Parku Krajobrazowym.

Rodzinny Park Rozrywki Esplanada

Rodzinny Park Rozrywki Esplanada w Szklarskiej Porębie to z kolei miejsce, które dostarcza niezwykłych wrażeń ze względu na swoje położenie pozwalające podziwiać piękną panoramę Karkonoszy, a jednocześnie sporej dawki adrenaliny. Czego tu nie ma?! Kolejka grawitacyjna Alpine Coaster pozwala przejechać się na wysokości ponad 600 metrów wśród drzew, z Wieży Emocji spada się 12 metrów z prędkością 6 m/s, a maluchy spędzają całe godziny w dwupoziomowym Dziecięcym Labiryncie z torem przeszkód, zjeżdżalnią i z basenem wypełnionym piłeczkami. Nie brakuje też ogromnych dmuchańców ze ślizgawką i 6-metrową górą wspinaczkową czy plaży z drobnym piaskiem i leżakami, gdzie zrelaksują się rodzice. 

Park linowy Trollandia

Nie musimy ruszać zbyt daleko od centrum Szklarskiej Poręby, aby zapewnić dzieciakom moc atrakcji w znajdującym się w środku miasta parku linowym Trollandia

Muzeum Mineralogiczne

W deszczowe dni jednym z ciekawszych miejsc w Szklarskiej Porębie pozwalającym schronić się przed zimnem, będzie Muzeum Mineralogiczne

Rezydencja Aqua

NOCLEGI SZKLARSKA PORĘBA
Regulamin
Regulamin Groty Solnej
© 2023
Rezydencja AQUA
apartamenty w górach